Catering na urodziny – zapomnij o gotowaniu!


Dodano: 2016-05-16 Przez: admin

Zamierzasz w najbliższym czasie zorganizować swoje urodziny i zaprosić na nie bliskich? Dla wielu solenizantów to nie tyle okazja do dobrej zabawy i spotkania się gronie rodziny i znajomych, ale też praca – sprzątanie, gotowanie, serwowanie potraw, a na sam koniec zmywanie. Nie musisz jednak wcale spędzać godzin w kuchni, ponieważ możesz skorzystać z cateringu – to coraz popularniejsza usługa na imprezy okolicznościowe!

Chociaż niektórzy wolą gotować samodzielnie, to jednak jeżeli nie chcesz się tym zajmować i wolisz oszczędzić swój czas i poświęcić się świętowaniu z najbliższymi, dobry catering będzie strzałem w dziesiątkę na urodziny. Warszawa jest jednym z miast, gdzie działa wiele firm cateringowych, ale również można znaleźć je bez problemu w innych miejscowościach na terenie całej Polski.

Jakie menu wybrać?

Firmy cateringowe przedstawiają swoim klientom zwykle bogate menu składające się z wielu różnych pysznych dań – można przebierać w gatunkach mięs, sałatkach czy dodatkach, można też zamówić tak zwaną zimną płytę czy ciasta, dlatego też catering może obejmować wszystko, co potrzebne, aby zadowolić gości.

 

Można też zamówić tylko część potraw, na przykład mięsa, sałatki i ciasta, natomiast dodatki, na przykład frytki, przygotować już samodzielnie. Firmy cateringowe dają swoim klientom pełną dowolność w komponowaniu menu i można dzięki temu dostosować je indywidualnie do swoich oczekiwań i gustu.

 

Ile kosztuje catering?

Ceny uzależnione są w szczególności od wybranego menu, ilości zamówionego jedzenia – zamawia się je zwykle na określoną liczbę osób, a także od polityki cenowej firmy cateringowej. Zwykle trzeba zapłacić od około 20 do ponad 70 złotych za jedną osobę.

 

Jeżeli chcesz znaleźć firmy cateringowe w stolicy, jest ich bardzo dużo. Wpisz do wyszukiwarki słowa „catering warszawa tanio”, aby znaleźć natychmiast oferty i zapoznać się z menu i cennikami. Warto zamawiać usługi jak najszybciej, ponieważ czasami okazuje się, że nie ma już wolnych terminów na dany dzień.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy