Transport HDS – niezawodny w przewozie materiałów budowlanych


Dodano: 2016-05-15 Przez: admin

 

Hydrauliczne Dźwigi Samochodowe, czyli w skrócie HDS to pojazdy, które wyposażone są we własny dźwig przewoźny. Dzięki temu możliwy jest łatwy załadunek i rozładunek towarów bez konieczności korzystania z dodatkowych dźwigów.

 

Transport HDS to obecnie rozpowszechniona usługa, która oferowana jest przez wiele firm dysponujących własnymi samochodami z dźwigami przewoźnymi. Dzięki samochodom z HDS można przewozić różnego rodzaju towary, między innymi kontenery, maszyny, agregaty, ale bardzo często są one stosowane także w przewozie materiałów budowlanych.

 

Na czym polega transport HDS?

Jak zostało już wspomniane samochody, które potocznie określa się mianem HDS, są wyposażone w dźwigi przewoźne. Są one montowane zazwyczaj na naczepie samochodu lub też w przestrzeni pomiędzy pojazdem a naczepą. Średnio ich nośność to do kilkunastu ton. Są one wyposażone w różnego rodzaju akcesoria, na przykład haki czy taśmy, dzięki którym można prowadzić załadunek i rozładunek towarów w praktycznie dowolnym miejscu. To duże udogodnienie, dlatego też materiały mogą być łatwo rozładowane bezpośrednio z samochodu na placu budowy czy przed domem klienta, który je zamówił. Prace przebiegają w szybkim tempie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 

Gdzie zamówić transport HDS?

Wielu sprzedawców materiałów budowlanych posiada własne samochody HDS, dlatego też oferują oni swoim klientom możliwość skorzystania z usługi przy zakupach. Gdy jednak nie jest to możliwe lub chcesz przewieźć materiał z miejsca na miejsce, konieczne będzie wybranie odpowiedniej firmy zajmującej się transportem HDS.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z usług transportu tego rodzaju, ale nie masz żadnych rekomendowanych firm, w takim przypadku znajdziesz oferty w internecie. Możesz już teraz sprawdzić oferty poprzez wpisanie do wyszukiwarki internetowej słów „transport HDS Warszawa” lub podobnych. Przy wybieraniu firmy pamiętaj o tym, żeby zobaczyć, czy dysponuje ona odpowiednim samochodem zgodnie z twoimi oczekiwaniami, by materiały budowlane mogły być szybko i bezpiecznie przewiezione do celu.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy