Ubezpieczenia dla firm: polisa dla sklepu spożywczego


Dodano: 2016-05-16 Przez: admin

 

Prowadzisz własny biznes? Warto się ubezpieczyć, aby w razie nieoczekiwanych sytuacji otrzymać odszkodowanie i nie musieć płacić za naprawę szkód z własnej kieszeni. Jakie polisy ubezpieczeniowe warto wybrać dla sklepu spożywczego?

 

Towarzystwa ubezpieczeniowe oprócz polis dla klientów indywidualnych mają również szeroką gamę ubezpieczeń skierowanych do firm. To zarówno polisy ubezpieczeniowe obowiązkowe, na przykład OC dla określonych branż i zawodów, ale również polisy dodatkowe, dzięki którym można otrzymać szerszy parasol ochronny.

 

Gdy chcesz mieć pewność, że twój sklep spożywczy będzie dobrze zabezpieczony zarówno przed rożnego rodzaju szkodami wynikającymi z różnego rodzaju zagrożeń, w tym z kradzieży, jak i również przed szkodami związanymi z prowadzeniem przez ciebie sklepu, masz przed sobą szeroką gamę różnego rodzaju polis ubezpieczeniowych.

 

Ubezpieczenie sklepu od zagrożeń możliwe jest do kwoty nawet kilku milionów złotych za towary. Ubezpieczyć można wyposażenie, towary, nakłady poniesione na adaptację lokalu, także gotówkę, na przykład wtedy, gdy sklep zostanie uszkodzony przez nieznanych sprawców, zabraknie prądu i towary się rozmrożą czy zdarzy się powódź albo pożar. Także można ubezpieczyć towary sklepowe od kradzieży. Warto przy tym wybrać ubezpieczenia dla firm od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone innym.

 

Oprócz tych polis właściciel sklepu spożywczego można wykupić assistance polegające na pomocy w sytuacjach awaryjnych – nierzadko także taka polisa znajduje się już w cenie. Ponadto można wykupić usługi pomocy prawnej, dlatego jeżeli będzie się miało jakieś pytania czy wątpliwości, można skorzystać ze wsparcia fachowców.

 

Ile trzeba będzie zapłacić za polisę ubezpieczeniową dla sklepu spożywczego? Tutaj wszystko zależne jest już od jej zakresu, ale, wbrew pozorom, wcale nie jest to bardzo wysoka suma. Rocznie to wydatek od około 200-300 złotych. Warto zapoznać się z różnymi ofertami polis i porównać je ze sobą. Pomóc w tym mogą także agenci ubezpieczeniowi, którzy doradzą najlepsze rozwiązanie.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy